bagre, sacie bagre, ciste jazero, cistenie jazier. cistenie jazierka,

Bagre

Sacie bagre spoločnosti PROGROUPE slúžia na odstraňovanie a ťažbu dnových sedimentov z vodných plôch. Naše plávajúce sacie bagre sú vybavené rozmanitým príslušenstvom tak, aby vyhoveli požiadavkám takmer každého projektu.

Prehľad našich sacích bagrov:

DredgeKing PERM

Náš najväčší a najvýkonnejší sací bager je pomenovaný po geologickom období prvohôr. Tým nenarážame na jeho vek, ale na mohutnosť a silu, ktorá sa v ňom skrýva. Nízky ponor bagra DredgeKing PERM umožňuje prácu v plytkých vodách, pričom vďaka konštrukcii ramena a stabilizačných nôh dokážeme ťažiť v hĺbkach až 6 m. Voliteľné zariadenia (napr. hrable, lyžice, kosiaci nástavec v tvare T, bagrovacie čerpadlo s frézou a pod.), ktoré je možné pripojiť, poskytujú bagru DredgeKing PERM mimoriadne všestranné využitie.

TrexDuke IPEL

Sací bager schopný výkonom konkurovať PERMU s výhodou pásového pohonu sme pomenovali po Slovenskej rieke Ipeľ. TrexDuke IPEL je prvý obojživelný sací bager svojho druhu a PROGROUPE je prvá spoločnosť, ktorá takéto zariadenie používa. Bager je schopný pracovať na súši, v plytkých aj v hlbokých vodách pričom výkonom sa vyrovná veľkým plávajúcim sacím bagrom bez pásového pohonu.

DredgePrince LABOREC

Východoslovenská rieka dala meno nášmu najmenšiemu, ale najšikovnejšiemu bagríku. DredgePrince LABOREC je najnovší prírastok do našej flotily multifunkčných strojov pre údržbu vodných plôch. Jeho špecifikom sú kompaktné rozmery a nízka hmotnosť, vďaka čomu ho môžeme jednoducho prepravovať na prívesnom vozíku za osobným autom. Tento fakt výrazne redukuje náklady na údržbu malých vodných plôch a ich okolia.

Bagre

You May Also Like