Ponuka služieb čisté jazero

VYČISTÍME KORYTO OD NÁNOSOV SEDIMENTU
VYČISTÍME KORYTO OD NÁNOSOV SEDIMENTU

Vyčistíme koryto alebo kanál od nánosov sedimentu. Odstránené sedimenty potom podľa konkrétnych požiadaviek a regulácií spracujeme, zneškodníme alebo ďalej využijeme.

ODSTRÁNIME A SPRACUJEME NAPLAVENÝ ODPAD
ODSTRÁNIME A SPRACUJEME NAPLAVENÝ ODPAD

S pomocou pripojiteľných zariadení odstránime rôzne druhy naplaveného organického materiálu a odpadu.

POKOSÍME A SPRACUJEME NEŽIADÚCE RASTLINSTVO
POKOSÍME A SPRACUJEME NEŽIADÚCE RASTLINSTVO

Pokosíme, zozbierame, zhromaždíme a podľa požiadaviek aj ekologicky zlikvidujeme rastlinstvo z vodnej plochy, z nedostupného priestoru vodného toku alebo kanálu.

ODSTRÁNENÝM SEDIMENTOM STABILIZUJEME BREHOVÚ LÍNIU
ODSTRÁNENÝM SEDIMENTOM STABILIZUJEME BREHOVÚ LÍNIU

Naším systémom RESET (REpair Shore Erosion Technology) dokážeme odstránený materiál využiť pri rekonštrukcii a stabilizovaní brehových nátrží a výmoľov.

NAPÍŠTE NÁM ALEBO ZAVOLAJTE!

+421 2 209 094 40

Postaráme sa, aby ste mali čisté jazero – kosíme trávu, vyberáme naplaveniny, redukujeme nánosy sedimentu po záplavovej vode.

Väčšinu údržbových prác je možné realizovať stavebnou technikou z brehu, efektivita takejto práce je však spravidla nízka. Dosah techniky operujúcej z brehu je navyše limitovaný dosahom ramena pracovného stroja.

Výhody

Používame plávajúce stroje, ktoré už svojou koncepciou eliminujú negatíva stavebných strojov pri údržbe vodnej plochy. Malý plávajúci bager DredgePrince dokáže zabezpečiť špeciálnu údržbu vodnej plochy v kratšom čase než konvenčná stavebná technika, najmä vďaka rýchlemu presunu po vodnej hladine a veľkému operačnému rádiusu. Vďaka presunu po vode je DredgePrince schopný prácu vykonať s násobne nižšou spotrebou paliva a so zanedbateľnými nákladmi na dopravu stroja.

Fotogaléria

Články

bagre, sacie bagre, ciste jazero, cistenie jazier. cistenie jazierka,

Bagre

Sacie bagre spoločnosti PROGROUPE slúžia na odstraňovanie a ťažbu dnových sedimentov z vodných plôch. Naše plávajúce sacie bagre sú vybavené rozmanitým príslušenstvom tak, aby vyhoveli požiadavkám takmer každého projektu. Prehľad našich sacích bagrov: DredgeKing PERM Náš najväčší a najvýkonnejší sací

Čítať ďalej

Aké veľké jazero dokážeme vyčistiť?

Čistíme malé domáce jazierka, ale aj obrovské vodné toky, jazerá a rieky. Naša plávajúca flotila zahŕňa malý obratný bager, ktorý zmestíme na prívesný vozík za osobné auto, ale aj bagre vhodné pre veľké projekty. Máme skúsenosti s projektami odstránenia sedimentov

Čítať ďalej
sinice, cyanobakterie, cistenie jazier, ciste jazerio, ciste jazierko

Sinice

Sinice (cyanobaktérie) sú skupina baktérií schopných produkovať kyslík prostredníctvom fotosyntézy podobne ako rastliny. Vyskytujú sa vo vodnom prostredí, ale aj v pôde. Zvýšený výskyt siníc je zaznamenávaný najmä po slnečnom a teplom počasí. Ich nadmerný výskyt, tzv. vodný kvet siníc

Čítať ďalej

Kto sme a čo robíme?

PROGROUPE je mladá a inovatívna spoločnosť, ktorá sa špecializuje na odstraňovanie a odvodňovanie sedimentov z dna riek, jazier, lagún, kanálov, nádrží, vodných diel a iných vodných plôch. Postaráme sa aby ste mali čisté jazero. Sedimentujúci íl, hlina a piesok pomaly

Čítať ďalej

Viac informácií o našich službách a projektoch nájdete na našej stránke

KONTAKT

Pre vypracovanie cenovej ponuky prosím uveďte parametre jazera (hĺbka, objem, odhadované množstvo sedimentu vo vodnej ploche/ odhadovaná plocha kosenia/odhadované množstvo odpadu na odstránenie...)